Участь членів Асоціації АРССУ у тренінгу для тренерів з питань протидії дискримінації

Участь членів Асоціації у тренінгу для тренерів з питань протидії дискримінації  (ТоТ).
09 серпня 2018 року Національною школою суддів України спільно  з проектом Ради Європи “Посилення імплементації європейських стандартів прав людини в Україні” проведено тренінг для тренерів (ТоТ) з викладення курсу для кандидатів на посаду судді “Запобігання та протидія дискримінації”.
Участь у тренінгу взяли члени АРССУ, сертифіковані тренери НШСУ – судді Ірина Галина, Андрій Жук, Юлія Іваніна, Олена Лісовська, Андрій Малєєв, Олена Панченко, Світлана Старовойтова, Ігор Чайкін, Вікторія Хрущ, які будуть викладати майбутнім суддям європейські стандарти прав людини в Україні⚖️.
Нагадуємо, що 27 серпня 2018 року стартує спеціальна підготовка кандидатів на посаду судді, яка буде тривати 9 місяців, після чого на кандидатів очікує кваліфікаційний іспит та конкурс на зайняття вакантних посад суддів. Вищою кваліфікаційною комісією суддів України направлено до Національної школи суддів України 386 кандидатів на посаду судді.
IMG_8596
Кравчук Володимир

Кравчук Володимир

Суддя Львівського окружного адміністративного суду; Президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України; Член Конституційної Комісії (2015); Готував наукові висновки на запити суддів Конституційного Суду України; Голова робочої групи з проблемних питань судової практики у Львівському окружному адміністративному суді; Майновий стан відповідає задекларованим доходам; Член правління Асоціації правників України (відповідальний за секцію суддів); Активний учасник науково-практичних заходів.