Вікторія Кицюк

 photofacefun_com_1470729247 КИЦЮК ВІКТОРІЯ

СЕРГІЇВНА

суддя Солом`янського районного суду міста Києва

Член Правління Асоціації розвитку суддівського самоврядування України

Громадянство – Україна.

Дата народження: 2 жовтня 1981 року в місті Харкові.

В Україні проживає від дня народження.

Освіта:

1998 – Ліцей мистецтв №133 м. Харкова із золотою медаллю та отримала фахову музичну освіту по класу фортепіано  http://archive.is/24cc1.

2003 – Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого з дипломом із відзнакою, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста http://nlu.edu.ua.

Трудова діяльність:

2003 – 2011  юрисконсульт в ТОВ «Східагроконтракт», де працювала до 2011 року.

2007 – свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, і в цьому ж році стала членом Харківської обласної колегії адвокатів з місцем роботи в Юридичній консультації № 1 міста Харкова http://xoka.advokat.org.ua/.

2008 – 2011 – адвокат в Благодійній організації «Пілотний проект «Правова допомога» (в 2010 перейменовано на Громадську організацію «Бюро правової допомоги») – пілотного проекту з надання вторинної правової допомоги. Метою діяльності офісу була апробація нових форм надання безоплатної правової допомоги. Надавала безоплатну правову допомогу усім затриманим райвідділів міста з моменту затримання і на всіх подальших стадіях провадження у справі із запровадженням цілодобового чергування http://bpd.at.ua/.

2011  – партнер адвокатської контори «Кортис», яка спеціалізується на захисті осіб по кримінальним провадженням http://courtis.com.ua/.

В квітні 2011 року взяла участь у доборі на посаду судді вперше відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і після проходження відповідних процедур, а саме – в травні 2011 року анонімного тестування, в червні 2011 року кваліфікаційного іспиту, за результатами яких була зарахована до кадрового резерву суддів, навесні 2012 року виграла конкурс на посаду судді Кіровського районного суду м. Донецька, суддею якого призначена Указом Президента України 31.07.2012.

2013 – отримала рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про переведення на посаду судді Солом`янського районного суду м. Києва. На підставі Указу Президента України від 23.05.2013 в червні 2013 року приступила до виконання обов`язків судді цього суду, де і працює по теперішній час.

Інша інформація, що характеризує професійну діяльність:

За час професійної роботи на посаді судді підвищувала кваліфікацію в Навчально-методичному центрі Держфінмоніторингу України в м. Харкові на тему «Боротьба з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансуванням тероризму», в Національній школі суддів Україні, зокрема, в Донецькому, Харківському та Київському регіональних відділеннях на теми міжнародні стандарти судової практики, гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя, питання застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини, написання судових рішень у кримінальному і цивільному судочинстві, застосування земельного законодавства при розгляді судових справ тощо, а також приймала активну участь у заходах та конференціях спільно з Координаторами проектів ОБСЄ в Україні, Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом, Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ, Харківською правозахисною групою і Європейською комісією. Додатково проходила навчання  в Інституті інтелектуальної власності України, ознайомлювалася із особливостями захисту права інтелектуальної власності в державах Європейського союзу.

З 2015 року – член ВГО «Асоціація правників України» http://uba.ua/.

З 2016 року – член ГО «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України», член Ревізійної комісії асоціації http://arssu.org.ua/.