9 червня 2018 року у м. Одесі був проведений тренінг для правників на тему: „Практика застосування нових процесуальних кодексів”

9 червня 2018 року у м. Одесі Центром дослідження судової практики при підтримці Асоціації розвитку суддівського самоврядування України був проведений тренінг для правників на тему: „Практика застосування нових процесуальних кодексів”.
Експертами тренінгу виступили:
– суддя Авдіївського міського суду Донецької області Олена Панченко;
– суддя Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області, к.ю.н. Тетяна Шевиріна;
– суддя-спікер Господарського суду Тернопільської області Володимир Гевко.
Модератором заходу виступив суддя Господарського суду Одеської області Дмитро Бездоля.
Під час тренінгу експерти висвітлили актуальні питання застосування судами процесуальних кодексів, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також рішень Європейського суду з прав людини. Цікавим виявився обмін думками між учасниками, який засвідчив визначальну роль Верховного Суду у формуванні сталої практики з порушених питань

Кравчук Володимир

Кравчук Володимир

Суддя Львівського окружного адміністративного суду; Президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України; Член Конституційної Комісії (2015); Готував наукові висновки на запити суддів Конституційного Суду України; Голова робочої групи з проблемних питань судової практики у Львівському окружному адміністративному суді; Майновий стан відповідає задекларованим доходам; Член правління Асоціації правників України (відповідальний за секцію суддів); Активний учасник науково-практичних заходів.