АРССУ за здоровий спосіб життя!

Кольоровий пробіг – Kyiv Color Run започатковано в Україні у 2014 році командою cтоличного бігового клубу «KM Running club».
У всьому світі Кольоровий пробіг проводиться щорічно у 40 країнах світу. Мета заходу – об’єднати абсолютно різних людей заради спорту та добрих справ, а також зробити Київ щасливішим та яскравішим місцем.
Цього року команда Асоціаціі розвитку суддівського самоврядування України у складі
Кравчука Володимира, Руденка Владислава, Іваніноі Юлії, Старовойтовоі Світлани та Бондаренко Анни, брала участь у кольоровому забігу!
Ми прагнемо привернути увагу до важливості дозвілля і активно підтримуємо ідею здорового способу життя.
Сподіваємось, що кольоровий забіг  спонукатиме українців до занять спортом та стане поштовхом для багатьох почати бігові тренування на постійній основі.
IMG_8591
Кравчук Володимир

Кравчук Володимир

Суддя Львівського окружного адміністративного суду; Президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України; Член Конституційної Комісії (2015); Готував наукові висновки на запити суддів Конституційного Суду України; Голова робочої групи з проблемних питань судової практики у Львівському окружному адміністративному суді; Майновий стан відповідає задекларованим доходам; Член правління Асоціації правників України (відповідальний за секцію суддів); Активний учасник науково-практичних заходів.