Третій Харківський міжнародний Марафон-2016

09 квітня 2016 року східна столиця нашої країни приймає у себе всіх прихильників здорового способу життя та вітає на «Третьому Харківському міжнародному Марафоні  2016».

Асоціація суддівського самоврядування рада повідомити, що не лишаючись осторонь таких активних спортивних заходів приймає безпосередню участь у цьому святі спорту та молодості.

Демонструючи нові стандарти судової влади, а саме її відкритість до суспільства, бажання підтримувати такі позитивні заклади, що виховують дух чесного змагання, розділяючи мету змагань, члени асоціації суддівського самоврядування в даний час зареєстровані у лавах бігунів різної складності дистанцій та 09 квітня 2016 року  у м. Харкові із іншими учасниками змагань вирушають за перемогою.

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у вказаному закладі, як підтримати членів асоціації суддівського самоврядування так і приймаючи виклик, у чесній боротьбі  позмагатися із суддівським корпусом за  перемогу.

Пройти процедуру реєстрації для учасників на вказаний заклад можна до 01 квітня 2016 року за посиланням http://kharkivmarathon.com/  Відвідати заклад з метою підтримки учасників можуть усі бажаючі 09 квітня 2016 року у місті Харкові, початок о 09:00 годині на площі Свободи, бігова траса пролягає центральними вулицями міста.

Розклад заходу:  http://kharkivmarathon.com/plan.html

Інформація для вболівальників: http://kharkivmarathon.com/fans.html