ЧЕРНІГІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ СУДОВИЙ ФОРУМ «САМОВРЯДУВАННЯ СУДДІВ – ГАРАНТІЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ»

Асоціація розвитку суддівського самоврядування України запрошує вас до участі у Чернігівському регіональному судовому форумі, який відбудеться 09 жовтня 2017 року у Чернігові.

Це спеціалізований захід, який присвячено обговоренню проблематики судової реформи, перспектив та реалій конституційних гарантій незалежності суду, механізмів правомірного впливу на ефективність судової діяльності, галузевих змін та міжнародних судових процесів.

Організаторами виступають: Асоціація розвитку суддівського самоврядування України та секція суддів Асоціації правників України.

Програмний координатор заходу: Володимир Кравчук, президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України, суддя Львівського окружного адміністративного суду.

КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ:

(1) Самоврядування як принцип управління. Що таке самоврядування? Чи є в Україні реальне суддівське самоврядування, і що робити, щоб воно було ефективним?

(2) Система органів самоврядування: з’їзд суддів України, збори суддів, Рада суддів України, Виза рада правосуддя, Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Ключові цілі і проблеми, повноваження, їх ефективна реалізація, системна взаємодія між органами.

(3) З’їзд суддів України: висунення, обрання делегатів та межі їх представницьких повноважень, порядок підготовки проектів рішень, висування кандидатів до Ради суддів України, документація з’їзду, виконання рішень та контрольні функції з’їзду.

(4) Збори суддів: повноваження, ефективність, вплив на місцеві органи влади, підвищення потенціалу.

Форум проводиться в межах проекту «Підтримка розвитку суддівського самоврядування» Асоціації розвитку суддівського самоврядування України.

Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обов’язкова. Реєстрація відбувається на сайті АПУ за посиланням.

Зверніть увагу! Перевага надається суддям Чернігівської, Сумської, Полтавської, Київської областей. Організатори заходу залишають за собою право відмовити у реєстрації іншим учасникам у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Участь у форумі для суддів, членів Асоціації правників України – безкоштовна.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтеся, будь ласка, до виконавчого директора АРССУ Вікторії Доценко. за тел.: 0 (44) 492-88-48 або пишіть на адресу: forum@uba.ua.

Кравчук Володимир

Кравчук Володимир

Суддя Львівського окружного адміністративного суду; Президент Асоціації розвитку суддівського самоврядування України; Член Конституційної Комісії (2015); Готував наукові висновки на запити суддів Конституційного Суду України; Голова робочої групи з проблемних питань судової практики у Львівському окружному адміністративному суді; Майновий стан відповідає задекларованим доходам; Член правління Асоціації правників України (відповідальний за секцію суддів); Активний учасник науково-практичних заходів.